1398/9/18

ربات‌ها در «شهر مجازي» آموزش مي‌بينند

  
  

به گزارش خبرنگار گروه علمي و دانشگاهي خبرگزاري فارس به نقل از ورج، شان اسکات، مدير پروژه آمازون گفته است که اين شرکت قصد دارد يک نقشه سه بعدي از مناطق حومه آمريکا، محله‌ها و تمام جزئيات تهيه کند.

اين نقشه قرار است به ربات‌هاي تحويل کالاي آمازون کمک کند تا در يک شهر مجازي آموزش ببيند و درصد خطاي آنها کاهش يابد. 

اسکات توضيحات بيشتري ارائه داده و گفته به کمک اين نقشه در يک شب تحويل چندين هزار کالا توسط ربات‌ها شبيه سازي مي‌شود و تمام اين اتفاقات در حالي مي‌افتد که خود ربات‌ها خبر از محيط شبيه‌سازي شده ندارند. 

مدير پروژه آمازون درباره برنامه‌هاي اين شرکت همچنين گفت: پارک رباتيک سرپوشيده و سنجش مقاومت چرخ‌هاي ربات‌ها از ديگر مواردي است که به زودي انجام مي‌شود. 

اسکات تأکيد کرده است: هيچ شرکتي به اندازه آمازون به طور شفاف درباره برنامه‌هايش صحبت نمي‌کند.

انتهاي پيام/ 

آخرین اخبار

ربات‌ها در «شهر مجازي» آموزش مي‌بينندomgمدير پروژه آمازون گفته اين شرکت قصد دارد يک نقشه سه بعدي از مناطق حومه آمريکا، محله‌ها و تمام جزئيات تهيه کند تا ربات‌ها در يک محيط شبيه‌سازي شده آموزش ببينند.
اجراي آموزش «سواد فضاي مجازي» در 16 مدرسه همدانomgفرمانده سپاه ناحيه شهرستان همدان گفت: در 16 مدرسه منتخب همدان تا بيستم مهرماه اولين دوره آموزش سواد فضاي مجازي مدارس اجرا خواهد شد.
خدمات آموزش مجازي رايگان براي فعالان جبهه فرهنگي انقلاب اسلامي در اجلاس ملي اصحاب انديشهomg"اجلاس ملي اصحاب انديشه" به تجميع فعالان جبهه فرهنگي-اجتماعي انقلاب اسلامي پرداخته و از مجموعه‎هاي تبليغي تا گروه‎هاي اقتصاد مقاومتي را گردهم آورده است.
سامانه آموزش مجازي خبرگزاري فارس رونمايي شدomgسامانه آموزش مجازي خبرگزاري فارس با حضور محمد سلطاني‌فر رئيس موسسه آموزش عالي علمي کاربردي فرهنگ و هنر، مسئولين و استادان دانشکده فارس رونمايي شد.
عاملي: ظرفيت بخش مجازي در حوزه اشتغال بسيار گسترده شده استomgدبير شورايعالي انقلاب فرهنگي گفت: ظرفيت بخش مجازي در حوزه اشتغال بسيار گسترده شده است.
گپ خودماني با «پدر کنکور» راهکارهايي براي حفظ آرامش در روز کنکور از زبان توکليomgحسين توکلي که به «پدر کنکور» شهره است، توصيه‌هايي از نحوه پاسخگويي به سوالات تا چگونگي حفظ آرامش در کنکور را مطرح کرد.
درباره ما

در واقع سامانه يادگيري الکترونيکي، يادگيري و آموزش را به طور خودکار و به طور مستمر پيگيري مي‌کند و تعامل و ارتباط بين مدرس  و 

دوره های جدید

ثبت نام