راهنما

  

مرکز آموزش هاي مجازي ايران ستما در نظر دارد با برگزاري دوره هاي متنوع و جذاب در سطوح مختلف بتواند در بين مراکز آموزشي ديگر از جايگاه خاصي برخوردار شود.
در همين راستا تلاش مي شود تا با بهره گيري از دانش روز دنيا در استفاده از سامانه مديريت يادگيري الترونيکي و نيز محتواي ناب و استفاده از اساتيد مجرب و توانمند در اين زمينه قدم هاي مثبتي را بردارد.
در اين مرکز در دو سطح عمومي و تخصصي دوره ها تقسيم بندي خواهد شد که هر کدام از دو سطح داراي رتبه هاي ارتقاء سطح سواد و توانمندي جهت دانشپذيران محترم در نظر گرفته شده است.
اين دوره ها بعد از تاييد محتوا به صورت بسته هاي آموزشي اسکورم سازي شده و از طريق آموزش کپسولي در سامانه بارگزاري خواهد شد که تمامي مراحل از ثبت نام تا صدور گواهينامه کاملا غيرحضوري و مکانيزه خواهد بود .

آخرین اخبار

ربات‌ها در «شهر مجازي» آموزش مي‌بينندomgمدير پروژه آمازون گفته اين شرکت قصد دارد يک نقشه سه بعدي از مناطق حومه آمريکا، محله‌ها و تمام جزئيات تهيه کند تا ربات‌ها در يک محيط شبيه‌سازي شده آموزش ببينند.
اجراي آموزش «سواد فضاي مجازي» در 16 مدرسه همدانomgفرمانده سپاه ناحيه شهرستان همدان گفت: در 16 مدرسه منتخب همدان تا بيستم مهرماه اولين دوره آموزش سواد فضاي مجازي مدارس اجرا خواهد شد.
خدمات آموزش مجازي رايگان براي فعالان جبهه فرهنگي انقلاب اسلامي در اجلاس ملي اصحاب انديشهomg"اجلاس ملي اصحاب انديشه" به تجميع فعالان جبهه فرهنگي-اجتماعي انقلاب اسلامي پرداخته و از مجموعه‎هاي تبليغي تا گروه‎هاي اقتصاد مقاومتي را گردهم آورده است.
سامانه آموزش مجازي خبرگزاري فارس رونمايي شدomgسامانه آموزش مجازي خبرگزاري فارس با حضور محمد سلطاني‌فر رئيس موسسه آموزش عالي علمي کاربردي فرهنگ و هنر، مسئولين و استادان دانشکده فارس رونمايي شد.
عاملي: ظرفيت بخش مجازي در حوزه اشتغال بسيار گسترده شده استomgدبير شورايعالي انقلاب فرهنگي گفت: ظرفيت بخش مجازي در حوزه اشتغال بسيار گسترده شده است.
گپ خودماني با «پدر کنکور» راهکارهايي براي حفظ آرامش در روز کنکور از زبان توکليomgحسين توکلي که به «پدر کنکور» شهره است، توصيه‌هايي از نحوه پاسخگويي به سوالات تا چگونگي حفظ آرامش در کنکور را مطرح کرد.
درباره ما

در واقع سامانه يادگيري الکترونيکي، يادگيري و آموزش را به طور خودکار و به طور مستمر پيگيري مي‌کند و تعامل و ارتباط بين مدرس  و 

دوره های جدید

ثبت نام